به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


تعریف حساب های بانکی در صندوق قرض الحسنه

نرم افزار حسابداری قرض الحسنه بایوتک بدون شک بهترین و کاملترین نرم افزار مدیریت صندوق های قرض الحسنه خانوادگی کشور است. و تصمیم بر این داریم تا در این وبلاگ به معرفی برخی از قابلیت های نرم افزار قرض الحسنه بایوتک بپردازیم.

دانلود نرم افزار قرض الحسنه بایوتک

در اینجا به قابلیت تعریف حسابهای بانکی در نرم افزار قرض الحسنه بایوتک اشاره می نماییم

صندوق های قرض الحسنه خانوادگی در پایان هر جلسه با مقداری پول که نتیجه واریزی اعضا و یا پرداخت اقساطشان است مواجه هستند. که این پول را به حساب صندوق در بانک واریز می نمایند. برخی از صندوق ها برای امور مختلف ممکن است در چند بانک برای سرمایه گذاری این پول ها را بصورت سپرده قرار دهند.

نرم افزار قرض الحسنه بایوتک توسط منوی مربوطه قابلیت تعریف این حساب ها را به کاربر می دهد. پس از تعریف این حساب ها کاربر میتواند در هنگام واریز و برداشت ، پرداخت وام یا بازپرداخت اقساط ، ثبت هزینه های صندوق و ... بانک مورد نظر را برای اعمال این تغییرات ثبت نماید.

همچنین قابلیت جابجایی پول بین حساب های بانکی و گزارش ریز هر بانک از جمله موارد مهمی است که در نرم افزار قرض الحسنه بایوتک وجود دارد.

توضیحات تکمیلی در این خصوص در دفترچه راهنمای نرم فزار بصورت کامل شرح داده شده است.

دانلود نرم افزار صندوق قرض الحسنه

دانلود نرم افزار قرض الحسنه بایوتکمنبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است